Sizi Ziyaretine Bekleyen Yedi Websitesi

bored cat

Ofiste işleriniz bitti, klasik ziyaret edilen websiteleri bir tur daha gezildi. I-ıh yeni bir şeyler yok sayfada. İşte tam bu anda ziyaret etmeniz gereken ilginç websiteleri burada. Hem ilginçliğinin yanında güzel şeyler de katmak için bekliyor sırada. Buyuralım;


futureme.og değerlendirme

1-
 https://www.futureme.org  -Hadi kendi geleceğinize mektup atın! Bak şimdi sen hala şöyleysen Allah’ını seversen yeter yada bak o bluzu atmadıysan yeter giymiyorsun işte diyin :) Yada dilerseniz herkese açık olan mektupları okuyun (çoğu hüzünlü oluyor, kenarda mendili kolonyayı hazır tutun). Ama geleceğe bir meraba diyin! :)

moodstream review

      2-   http://moodstream.gettyimages.com -Modunuzu ve resminizi seçin, dalıın uzaklara gidin. O uzaklarda özlediğimiz vardır da belki kulağına gider mırıldandıklarımız belli mi olur?

festifil review


   3-      http://www.festifil.com -Yüze vurur ifadesi, haydi festivale bitanesi! Bakın seçin orada burada görüp  ‘’Aaaa bilseydim vallahi giderdim’’ demeyin.

line.do değerlendirme

        4-      www.line.do -Merhaba!Ben burada ki içerikleri çok sevdim. İnanılmaz güncel olmasa da arada bir arkadaşa bakıp çıkmak lazımdır.


stumbleupon değerlendirme
5-      www.stumbleupon.com -Pinterest’e benzer bir sima ama kalbimizde ki yeri apayrı :) 

houzz değerlendirme  
6-  http://www.houzz.com -Keşkee benimm olsaaa! Diye diye günü bitereceğiniz bir sayfa. Dikkat! Aşırı derecede kıskançlık yapar! :)
gizmodo değerlendirme
       7- http://gizmodo.com Ele almadığı konu yok! Meraklı olmayanı bile merak ettiren konularıyla geniş içeriği saati 4’ten 6’ya ışık hızında getiricek. :) 
        Umarım saat 4 sendromunu biraz olsun üstünüzden atabilmişimdir:)

Hiç yorum yok:

Fikrinizi önemsiyoruz:)

Blogger tarafından desteklenmektedir.